Het bestuur van de KNHS Regio Utrecht is een transparant, onafhankelijk en stimulerend orgaan ter bevordering van de paardenbeleving in de breedste zin van het woord. Van advies tot regelgeving, van kampioenschap tot recreatie.

Het Regiobestuur bestaat uit onze voorzitter Irene de Wolf en zes bestuursleden. Elk bestuurslid is verantwoordelijk voor een werkgroep met een specifieke taak. Voor elke discipline is er een forumlid beschikbaar binnen de Regio Utrecht. De forumleden staan open voor uw mening.

Heeft u vragen? Richt u zich dan zoveel mogelijk tot de bestuurs-, werkgroep- en forumleden.

Irene de Wolf

Voorzitter

Werkgroep Kampioenschappen

Lijsterstraat 9

4131 CA VIANEN

06-15087666

voorzitter@paardensportutrecht.nl

Eric Penninks

Penningmeester & vice-voorzitter

Werkgroep Eventing

Vogelkersstraat 25

1402 GA BUSSUM

035-6935349 / 06-40119367

penningmeester@paardensportutrecht.nl

eventing@paardensportutrecht.nl

Anita van Os

Bestuurslid

Werkgroep Jeugd

Jupiterhof 12

3951 EA MAARN

06-23745768

jeugd@paardensportutrecht.nl

Roy van den Hoogen

Bestuurslid

Werkgroep Communicatie

Arienslaan 4

3573 PT UTRECHT

06-11043229

communicatie@paardensportutrecht.nl

Patricia van den Boom

Bestuurslid

Werkgroep Recreatie

Weteringsdijk 4

3984 LL ODIJK

06-50653366

recreatie@paardensportutrecht.nl